Image

Hakkımızda

Çalışma modelimiz müşteri memnuniyeti, iş ve işçi güvenliği, firmanın güvenirliliği, pazar payının artması, pazarda süreklilik, kalite yönetim sistemi proseslerinin sürekli iyileştirilmesi esasları üzerine kurulmuştur. Mak Boru Profil Metal müşterileri ile arasındaki güçlü çalışma ve güven bağı sayesinde metal sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almayı amaçlayarak Sürekli iyileştirme ve yenilikçilik anlayışımız doğrultusunda; dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek durmadan yenileniyoruz. Firmamızın ürünleri inşaat, yapı, seracılık, prefabrik, mobilya, çit ve bariyer imalatı makine endüstrisinde kullanılmaktadır.

12+

Yıllık

Deneyim

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

İhracatta önemli bir yer edinerek; aynı zamanda ülkenin ve yurtdışında dört bir yanında seçilmiş, kaliteli metal ürünlerini tüketiciyle buluşturabilmektir.

Metal ürünlerini kaliteli tedarik ederek tüketiciyle uygun koşullarda buluşturmak, çevreyi ve doğayı koruyan, bilinçli üretime destek veren, toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedefleyip, yasa ve değerlerden asla taviz vermeyen bir anlayışla hareket etmektir.

Exit mobile version