OVAL VE ELİPS PROFİLLER

OVAL VE ELİPS PROFİLLER

Oval profiller ve elips profiller, soğuk haddelenmiş (CR veya DKP) hammadde bantlarından yüksek frekans kaynağı (ERW) kullanılarak, TS EN 10305-5 ve TS EN 10219-2 üretim standartlarına göre ileri teknolojideki makinelerde üretilmektedir.

Talebe göre farklı kalitelerde de üretimi gerçekleştirilebilen oval profiller ve elips profiller ağırlıklı olarak CR ve DKP grubunda DC01-6112 kalite çelik bantlardan imal edilmekte, ihtiyaç doğrultusunda büküme uygun, şekil ve form almaya elverişli özel kalite hammadde kullanılarak da üretilebilmektedir.
Soğuk haddelenmiş hammadde kullanılarak üretilen oval profiller ve elips profiller yine talep doğrultusunda yüzey hassasiyeti göze alınarak yüksek yüzey kaliteli ve kumluluk oranı minimuma indirilmiş özel kalite hammadde ile polisaj, kromaj veya benzeri kaplamalara uygun olarak imal edilebilmektedir.

Standart 6 metre boyunda üretilen oval profiller ve elips profiller, istek doğrultusunda 3 metre ile 7 metre arasında istenilen herhangi bir ölçüde özel olarak üretilebilmektedir.

*Oval profiller ve elips profiller hakkında daha detaylı bilgi almak için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.